JEX 3. a 4. kolo...

Meteníci Likavka sa predstavili v ďalších zápasoch Juniorskej extraligy. Opäť na domácej palubovke privítali v sobotu Florko Košice a v nedeľu ATU Košice.

Zápas proti Florku začali Meteníci dobre už v druhej minúte sa ujali vedenia 1:0. Súper však dokázal vyrovnať a v 8 minúte už viedol. Prvá tretina skončila 3:4. Ako rozhodujúca sa ukázala druhé tretina ktorú Likavka vyhrala presvedčivo 5:2. Súper sa už nezmohol na odpor iba korigoval nepriaznivý výsledok. Zápas skončil 11:8 pre Likavku.

Nedeľný zápas už však taký pozitívny nebol. ATU bolo lepšie vo všetkých ukazovateľoch a rozstrieľalo Likavku v pomere 16:2.

Na ďalšie domáce zápasy v JEX sa môžete tešiť už 15.10. o 18:30 proti FbO Žochár Topoľčany a 16.10. o 15:00 proti ICE Players Sereď. Tešíme sa na Vás!