JEX 5. a 6. kolo...

Juniori odohrali cez víkend 15. a 16.10. ďalšie zápasy Juniorskej extraligy na domácej palubovke.

V sobotu 15.10. sa predstavili proti súperovi z Topoľčian, ktorí ešte do tohto zápasu nebodoval. Prvé dve tretiny mali Meteníci zápas pod kontrolou. Na konci druhej svietilo na ukazovateli skóre stav 3:1. Výpadok prišiel v tretej tretine, najmä tri góly v rozpätí štyroch minút Meteníkov položili. Celú tretinu prehrali 2:5 a zápas 5:6.

V nedeľu privítali ICE Players Sereď. Meteníci mali mierne navrch v každej tretine. A nedopustili ani zlyhanie v tretej. Zápas skončil výsledkom 5:1. Meteníci si tak pripísali dôležité dva body.

Ďalšie zápasy v JEX sa predstavia Meteníci prvý krát na palubovke súpera a to v Košiciach 29.10. proti domácemu Žltému Snehu. Nasledujúci deň 30.10. odohrajú zápas opäť doma proti FBC Mikuláš Prešov. Tešíme sa na Vás!