Muži 14. a 15.kolo...

Naši muži majú za sebou stopercentný víkend. V sobotu 10.12. cestovali do Piešťan kde odohrali zápas proti domácemu družstvu FBC Páv Piešťany. Prvá tretina skončila bezgólovo. V polovici druhej tretiny sa prvý krát podarilo skórovať Meteníkom. O šesť minút neskôr prišiel ďalší gól z presilovky. V tretej tretine ešte pridali Meteníci nedisciplinovanému súperovi ďalšie štyri góly a zápas vyhrali 6:0.

V nedeľu sa predstavili doma proti tímu ŠK Victory Stars Nová Dubnica. Prvý zápas skončil remízou 8:8. Meteníci začali zápas vo veľkom štýle. Podarilo sa im streliť tri góly v rozpätí dvoch minút. Súper znižoval na 3:1 v 13.minúte. V druhej tretine sa podarilo Meteníkom nastrieľať až päť gólov a súperovi len jeden. Stav 8:2. V tretej tretine sa roztrhlo vrece s gólmi videli sme ich celkovo deväť. Skóre na konečných 13:6 uzatváral v 19.minúte domáci kapitán Pečner.

Meteníci si tak do tabuľky pripísali ďalšie dôležité body a naďalej sa držia na piatej priečke. V poslednom zápase tohoto roku sa predstavia doma proti tímu FBK Púchov. O dátume a čase budeme včas informovať. Tešíme sa na Vás!