Muži 4. a 5. kolo...

Muži odohrali ďalšie dva zápasy v M1. V sobotu sa predstavili na domácej palubovke proti nováčikovi z Piešťan. Po vlastnom góle na 3:1 to s Likavkou nevyzeralo vôbec dobre, ale po bojovnom výkone v tretej tretine, ktorú vyhrali Meteníci 3:1 sa mohli radovať z vydretého víťazstva 5:4.

V nedeľu cestovali na palubovku ďalšieho nováčika z Novej Dubnice. Meteníci tento zápas nehrali dobre. Ani sedem presiloviek z toho jedna 5 minútová nestačili na víťazstvo. Dva góly inkasované v oslabení v rozpätí jednej minúty a inkasovaný gól 13 sekúnd pred koncom znamenali len remízu 8:8.

Najbližšie cestujú Meteníci na západ. Čakajú ich dva mimoriadne náročné zápasy v sobotu 8.10. proti Snipers a v nedeľu 9.10. proti Trnave.