Muži 6. a 7. kolo...

Naše Ačko cestovalo na víkendový dvojzápas proti Snipers a Trnave.

Prvá tretina zápasu zo Snipers priniesol len jeden gól. Domáci sa ujali vedenia v 3.minúte. V druhej sa podarilo skórovať aj Meteníkom. Ukazovateľ skóre ukazoval na jej konci 4:2. Žiaľ prišla opäť tretina tretia. Snipers v nej roztrhalo Likavku 7:1 a celkovo 11:3.

V nedeľu sa predstavili Meteníci proti FBC 11 Trnava. Zápas sa odohral v Seredi, kvôli obsadenej hale domácich. Prvú tretinu vyhrala Likavka 2:0 gólmi Pečnera a Zeleného. V druhej tretine sa však už presadila aj Trnava, ale vďaka presilovke na jej konci bol stav stále priaznivý 5:4. Žiaľ zápas zase padol na tretej tretine. Trnava zabrala a tromi gólmi zápas otočila vo svoj prospech.

Najbližšie zápasy odohrajú Meteníci 22.10. na palubovke FbO Žochár Topoľčany a nasledujúci deň 23.10. doma proti tímu Harvard Partizánske o 15:00. Tešíme sa na Vás!