Muži 8. a 9. kolo...

Úspešný víkend pre mužov. 4 body doma dokonale odčinili nepodarený dvojzápas proti Bratislave a Trnave.

V sobotu 22.10. cestovali Meteníci do Topoľčian kde odohrali zápas proti FbO Žochár Topoľčany. Prvá tretina skončila remízou 3:3. Zápas rozhodla tretina druhá v ktorej Meteníci zabrali a súperovi odskočili na rozdiel troch gólov. V tretej tretine padol jeden gól na každej strane. Zápas skončil 7:4.

V nedeľu 23.10. privítali Meteníci na domácej palubovke nepríjemného súpera z Partizánskeho. Prvé dve tretiny to bola šachová partia. Stav 0:0. Skvelý výkon v tretej tretine však znamenal jednoznačné víťazstvo Meteníkov 6:0. Najmä využitá päť minútová presilovka v ktorej strelili Meteníci tri góly za dve minúty.

Najbližšie zápasy odohrajú Meteníci na domácej palubovke. Čakajú ich mimoriadne náročný súperi. V sobotu 12.11. privítajú o 11:30 prvý tím tabuľky Floorball club Young Arrows SNV a v nedeľu 13.11. o 15:00 druhý tím FbC Predator Sabinov, ktorí hrával v minulej sezóne Mužskú extraligu. Meteníci budú potrebovať v týchto náročných podporiť! Tešíme sa na Vás!