Muži 8. – 13.kolo...

Naši muži odohrali šesť kôl z toho štyri domáce. Podarilo sa im získať skvelých 8 bodov. A stále sa držia na skvelej piatej priečke v tabuľke.

22.10.   FbO Žochár Topoľčany   4 : 7   Meteníci Likavka

Zápas začal opatrne. Vyrovnaná prvá tretina skončila 3:3. Zápas sa lámal v tretine druhej. Meteníkom sa podarilo skórovať tri krát. Po vyrovnanej tretej tretine, ktorá skončila 1:1 tak Meteníci zápas zvládli a vyhrali 7:4.

23.10.   Meteníci Likavka   6 : 0   Harvard Partizánske

Zápas, v ktorom dve tretiny nepadol ani gól. O všetkom rozhodla tretia tretina. Vyšší trest pre hosťujúceho Botku a tri presilovkové góly. Meteníci tento napínavý zápas zvládli a vyhrali 6:0. Čisté konto si udržal skvelý domáci brankár Lukáč.

12.11.   Meteníci Likavka   4 : 10   Floorball club Young Arrows Spišská Nová Ves(hrané na ihrisku súpera)

Po dohode sa zápas odohral na ihrisku súpera. Náročný zápas proti lídrovi tabuľky. Po druhej tretine bol na ukazovateli stav 4:6. V tretej však góly strieľal iba súper. Meteníci ju prehrali 0:4 a celý zápas 4:10.

13.11.   Meteníci Likavka   5 : 9   FbC Predator Sabinov

Deň po náročnom zápase v Spišskej Novej Vsi čakal Meteníkov ďalší ťažký súper. Druhé družstvo tabuľky a minuloročný extraligista FbC Predator Sabinov. Prvá tretina Meteníkom nevyšla, súper ju vyhral 4:1. V druhej sa gólový rozdiel nemenil, na oboch stranách padli dva góly. Stav 3:6. V tretej však Meteníci zabojovali a zápas dvoma gólmi zdramatizovali na 5:6. Súper sa však prebral a pridal tri góly. Meteníci prehrali 5:9.

26.11.   Meteníci Likavka   8 : 5   DTF Detva Joxers

Zápas proti veľkému súperovi. V predošlej sezóny vyhrala Detva tesne oba zápasy. Meteníci však na predošlé zápasy nehľadeli. V prvej tretine strelili súperovi dva góly a vyhrali ju 2:0. Na konci druhej odskočili domáci už na štyri góly. Stav 6:2. Súper prišiel o vylúčeného Malatinca. V tretej sa súper všemožne snažil o zdramatizovanie zápasu ale Meteníci si stále držali svoj náskok. V 17.minúte prišli o vylúčeného Pánčiho. Na výsledku sa však už nič nemenilo a Meteníci si tak pripísali cenný skalp po víťazstve 8:5.

27.11.   FBC Horehronec Brezno   2 : 4   Meteníci Likavka

Napínavý a vyrovnaný zápas. Meteníci vyhrávali už v 7.minúte 2:0. Súper však do konca tretiny znížil. V druhej sa mu dokonca podarilo v 9.minúte vyrovnať. Z remízy sa však súper tešil len minútu. V 10.minúte strelil Pánči gól na 3:2. Bezgólová šachová partii sa hrala až do 16.minúty tretej tretiny keď sa podarilo Meteníkom streliť gól na 4:2 a definitívne tak zlomiť súpera. Likavku podržal skvelý brankár Lukáč.

Naši muži tak pokračujú v dobrý výsledkoch. A bojujú a svoje prvé play off v Mužskej prvej lige. Ďalšie dôležité body majú možnosť získať už tento víkend 10. a 11.12.. V sobotu 10.12. sa predstavia na palubovke posledných Piešťan a v nedeľu 11.12. privítajú o 15:00 na domácej palubovke predposlednú Novú Dubnicu. Tešíme sa na Vás!